Odontologijos paslaugos

Ilgametę patirtį turintys kompetetingi specialistai užtikrina aukščiausią odontologijos paslaugų kokybę

Dantų protezavimas

Dantų netekimas – nemaloni ir diskomfortą kelianti problema, turinti neigiamos įtakos paciento sveikatai ir gyvenimo kokybei. Dantų protezavimas, padės Jums susigrąžinti gražią ir sveiką šypseną. Bonus Medicus odontologijos klinika ir jos specialistai pasiruošę Jums paskirti tinkamą gydymą ir protezavimo priemones, kurios leis džiaugtis savo burnos ir dantų sveikata.

Skaityti daugiau

Dantų implantai, implantacija

Dantų implantai ir jų implantacija –  modernus ir inovatyvus vieno ar kelių natūralių dantų atkūrimo metodas, naudojamas odontologų jau daugiau nei 50 metų. Atliekant dantų implantaci, atkuriamas prarastų dantų funkcionalumas ir estetinis grožis. Bonus Medicus odontologijos klinika dirba su patikrintos kokybės, ilgaamžiais MegaGen Anyridge ir Straumann dantų implantais.

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena – viena iš svarbiausių procedūrų, užkertančių kelią dantų ėduoniui bei dantenų ligoms. Bonus Medicus odontologijos klinika ir specialistai, burnos higieną dažniausiai rekomenduoja atlikti maždaug kas 6 mėnesius. Nevertėtų laukti, kol dantų akmenys ir apnašas pažeis dantenas ir dantis, ar prasidės dantenų ligos.

Skaityti daugiau

Dantų gydymas

Dantų ėduonis, dar kitaip vadinamas dantų kariesas, yra viena iš labiausiai paplitusių ligų, kurią sukelia dietos ir bakterijų sukelta dantų kietųjų audinių liga. Dantų gydymas odontologijos klinikoje Bonus Medicus laukia profesionalūs, kvalifikuoti specialistai, kurie pasirūpins Jūsų dantų sveikata, estetiniu grožiu, bei spindinčia šypsena.

Skaityti daugiau