Dantų gydymas, taisymas

 

Dantų ėduonis, dar kitaip vadinamas dantų kariesas, yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Tai bakterijų sukelta danties kietųjų audinių liga, pažeidžianti emalį ir po juo esantį dentiną. Dantų kariesą gali sukelti daug veiksnių: netaisyklinga dantų ir burnos higiena, mikroelementų stoka, mitybos įpročiai, gretutinės ligos, stresas.

Pagrindiniai požymiai, įspėjantys apie galimą dantų kariesą ir ženklai, kad gali būti reikalingas dantų gydymas, taisymas:

  • Danties skausmas – ypač po saldaus, karšto ir šalto maisto ar gėrimo;
  • Pakitusi emalio spalva, pažeistame danties paviršiuje atsiradusi dėmė;
  • Atsiradęs nelygus pažeisto danties paviršiaus-emalio defektas;
  • Nemalonus burnos kvapas.

Dažnai šie simptomai sukelia kramtymo sutrikimų, bei diskomfortą dėl pablogėjusios estetikos. Didėjant ir gilėjant danties ėduoniui gali būti pažeidžiama pulpa. Tuomet iškyla dantų karieso sukeltų komplikacijų rizika: pulpos uždegimas, pūliniai, periodontitas, kaulo destrukcija dantų šaknų viršūnių srityje.

Tam, kad būtų laiku pastebėtos dantų ir burnos ertmės problemos, rekomenduojame lankytis pas gydytoją odontologą profilaktinei dantų patikrai, ankstyvai dantų ir burnos ligų diagnostikai kas 6-12 mėnesių.

Mūsų odontologijos klinikoje atliekamas dantų plombavimas, senų plombų pakeitimas, nuskilusių dantų atstatymas, estetinis dantų plombavimas, sugrąžinant prarastą funkciją ir estetiką. Taip pat dantų kanalų ir kitų karieso sukeltų komplikacijų gydymas.

Gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir technologijos.

Drąsiai registruokitės konsultacijai tel. (8 37) 341 537, +370 614 07 873 ir odontologijos klinika Bonus Medicus, bei jos kolektyvas pasirūpins jūsų gražia šypsena.

Bonus Medicus odontologijos klinikos paslaugų kainas rasite čia: dantų gydymas-kaina