Dantų implantai, implantacija Kaune

 

Dantų implantacija – tai modernus ir inovatyvus vieno ar kelių netektų natūralių dantų atkūrimo metodas. Šį metodą odontologai taiko daugiau nei 50 metų. Atliekant dantų implantaciją išsaugojami šalia esantys natūralūs dantys, atkuriamas prarastų dantų funkcionalumas ir estetinis grožis.

Implantacijai atlikti naudojami dantų implantai – natūralių dantų šaknų pakaitalas, ant kurio tvirtinamas dirbtinis vainikėlis. Dantų implantai laikomi vienais iš didžiausių odontologijos laimėjimų. Anksčiau, protezuojant vieno danties defektą, reikėdavo nušlifuoti ir šalia esančius natūralius dantis. Šiuo metu danties implantas gali būti įsriegiamas tarp natūralių dantų, jų nepažeidžiant.

Netekus vieno ar kelių natūralių dantų, susiduriame su nepatogumais kramtydami maistą. Tokiu atveju, taikant skirtingus dantų gydymo metodus – dantų implantavimą ir protezavimą – galima visiškai atkurti kramtymo funkciją ir išsaugoti dantų grožį.

Procedūros sėkmė priklauso nuo įvairių veiksnių: burnos higienos, paciento sveikatos būklės ir savijautos, kaulo ir dantenų storio, pasirinkto gydymo metodo ir, žinoma, nuo odontologo kvalifikacijos ir naudojamo danties implanto kokybės.

Bonus Medicus odontologijos klinikoje naudojami tik kokybiški ir aukščiausius standartus atitinkantys MegaGen, AnyRidge (Pietų Korėja) ir Straumann (Šveicarija) dantų implantai. Jie pasižymi ilgaamžiškumu ir suteikiama viso gyvenimo garantija.

Todėl vieno apsilankymo metu galima atlikti 3 procedūras:

  • pašalinti netinkamą dantį;
  • įsriegti dantų implantą;
  • pritvirtinti vainikėlį, kuris gijimo periodu laikinai atliks Jūsų natūralaus danties funkcijas.

Tolimesnis dantų implantacijos etapas – protezavimas. Šio etapo metu yra pagaminamas danties vainikėlis – vizualiai matoma danties dalis. Tiek MegaGen, AnyRidge, tiek Straumann implantų sistemos pasižymi plačiu protezavimo detalių asortimentu. Todėl gydytojas odontologas gali surasti net sudėtingiausiam atvejui tinkamą sprendimą. Atlikus protezavimą, pacientas gali džiaugtis sveika ir gražia šypsena.

Vienas iš MegaGen, AnyRidge dantų implantų privalumų – galimybė kai kuriais atvejais atlikti dantų implantaciją be tokių papildomų chirurginių procedūrų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas. Todėl yra mažesnė dantų implantavimo trukmė ir kaina bei pooperaciniai skausmai. Taip pat bus mažiau vizitų pas odontologą.

 

Mūsų odontologijos klinikos gydytojai yra sukaupę didelę patirtį, yra susidūrę su įvairiomis situacijomis. Sulaukia daugybės klausimų ir geranoriškai konsultuoja. Tam, kad Jūs negaištumėte savo laiko ieškodami informacijos papildomuose (ir neretai nepatikimuose) šaltiniuose, paruošėme Jums atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus.

 

Dažniausiai užduodami pacientų klausimai:

Ar dantų implantacija skausminga procedūra?

Galime patikinti, kad dantų implantacija tikrai nėra skausminga, nes šios procedūros metu taikoma vietinė nejautra. Pacientas nejaučia jokio skausmo procedūros metu.

Kokia priežiūra reikalinga dantų implantams?

Dantų implantai prižiūrimi kaip natūralūs dantys. Reikalinga kasdieninė burnos priežiūra: dantų valymas šepetėliu, burnos skalavimo skysčio naudojimas, tarpdančių šepetėlis, dantų siūlas.
Taip pat profilaktiškai, bent kartą per metus, rekomenduojame apsilankyti pas savo gydytoją odontologą pasitikrinti dantų būklės bei pas burnos higienistą – burnos higienos procedūroms atlikti.

Ar dantų implantai turi atmetimo galimybę?

Vis dėlto danties implanto atmetimo galimybė yra, tačiau labai nedidelė. Remiantis statistikos duomenimis – tik 2-3 % dantų implantų, dėl tam tikrų priežasčių neprigyja. Priežastys gali būti labai įvairios: lėtinės ligos, netinkama burnos higiena, atsiradęs uždegimas, rūkymas ar kita. Tokiu atveju neprigijęs implantas pašalinamas ir į jo vietą galima įsriegti naują dantų implantą.

 
 

 

Ar yra jaučiamas šalutinis poveikis po procedūros?

Po danties, dantų implantacijos procedūros galite jausti patinimą ar kelias dienas trunkantį skausmą. Retais atvejais gali atsirasti mėlynių veide. Todėl po implantavimo procedūros skiriami skausmą malšinantys vaistai, šaltis, prireikus ir antibiotikai.

Kokios garantijos yra suteikiamos atliekant dantų implantavimo procedūrą?

Dantų implantavimo procedūrai taikomos garantijos priklauso nuo pasirinktos odontologijos klinikos ar odontologo, individualiai atliekančio šią procedūrą. Bonus Medicus, odontologijos klinika Kaune, taiko implantų neprigijimo garantiją. Jei dantų implantas neprigytų, kas pasitaiko, labai retai, jis bus pakeičiamas nauju, NEMOKAMAI, o prigijusiems implantams – VISO GYVENIMO GARANTIJA, kad implantas neluš, nesideformuos ar kitaip nepakeis savo vientisumo.

Ar yra numatyta amžiaus riba dantų implantavimo procedūrai atlikti?

Amžius nėra riba implantacijai, tačiau implantai negali būti sriegiami jaunesniems nei 18 metų asmenims, nes jų žandikaulis dar nėra visiškai susiformavęs. Svarbiausia, kad iš pradžių odontologas nustatytų, ar bendra paciento būklė leidžia atlikti implantavimo procedūrą ir įvertintų, ar kaulo kiekis yra pakankamas dantų implantui įsriegti.

Dantų implantų, implantavimo procedūra yra saugus ir patikimas gydymo metodas. Natūralu, kad prieš procedūrą pacientams iškyla įvairių klausimų. Siūlome nedvejoti ir atvykti į mūsų odontologijos kliniką Kaune – Bonus Medicus, esančioje Utenos g. 22. Mielai Jus pakonsultuosime ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

 

Mūsų privalumai:

  • Dantų implantaciją atlieka kvalifikuotas veido ir žandikaulių chirurgas Tadas Keizeris, kuris daug metų specializuojasi šioje srityje. Gydytojas taip pat dirba LSMU Kauno klinikose, Veido ir žandikaulių skyriuje, kur dažnai susiduria su sudėtingais burnos ir veido žandikaulių problemų atvejais, komplikacijų gydymu. Taip pat aktyviai dalyvauja mokslinėje ir pedagoginėje veikloje.
  • Naudojami patikimi ir ilgaamžiai MegaGen, AnyRidge ir Straumann dantų implantai.