Profesionali burnos (dantų) higiena

 

Profesionali burnos higiena – viena iš svarbiausių procedūrų, užkertančių kelią dantų ėduonies ir dantenų ligų atsiradimui. Kraujuojančios dantenos, vizualiai matomas dantų apnašas, kurio nebenuvalome dantų šepetėliu, blogas kvapas iš burnos, tai jau ryškūs ženklai, įspėjantys, kad laikas apsilankyti pas burnos higienistą. Burnos higieną rekomenduojama atlikti ne rečiau kaip kas 6 mėnesius (priklausomai nuo paciento burnos ertmės būklės).

Burnos higiena atliekama šiais etapais:

  • bendras burnos ertmės būklės įvertinimas;
  • dantų apnašų,  dantų akmenų valymas ultragarsiniu skaleriu ir specialiais rankiniais instrumentais;
  • pigmentinių dėmių šalinamas stipria vandens ir miltelių srove (smėliasrove);
  • dantų poliravimas šeptėliu ar gumyte, naudojant specialią poliravimo pastą.

Ypatingai svarbi yra taisyklinga burnos ertmės priežiūra, todėl, Bonus Medicus odontologijos klinikos, burnos higienistė pamokys asmeninės burnos higienos, individualiai parinks reikiamas priemones, bei atsakys į Jums iškilusius klausimus. Taisyklinga dantų higiena ir dantų valymas namuose puiki profilaktika gražios ir sveikos šypsenos link.

Burnos higiena taip pat labai svarbi pacientams, turintiems dantų implantų. Apnašos ir konkrementai, t.y. dantų akmenys, nuo jų nuvalomi specialiu keramikiniu antgaliu, nebraižančiu dantų implantų paviršiaus. Taip užtikrinama sveika audinių apie implantus būklė ir esančių protezų ilgaamžiškumas.

Bonus Medicus odontologijos klinikoje profesionalią burnos higieną atlieka kvalifikuota visuomenės sveikatos ir burnos priežiūros specialistė, burnos higienistė – Vaida Grinkevičienė.

Burnos higienos kaina priklauso nuo Jūsų burnos ertmės būklės. Mūsų odontologijos klinikos teikiamų paslaugų kainas, bei burnos higienos kainą rasite čia burnos higiena-kaina.